ZAKÁZKOVÁ VÝROBA OBLEČENÍ

Zakázková výroba textilu Vám umožní libovolné provedení textílií. Získáte originální produkt, který je vyroben přímo na míru Vašim požadavkům.

Výhodou zakázkové výroby jsou originální a jedinečné střihy, vlastní výběr materiálů a proto má u nás zákazník možnost vyrobit takřka vše a to jen díky optimalizované zah­raniční a tuzemské výrobě (Turecko, Portugalsko, I­tálie, Slovensko a ČR). Nevýhoda zakázkové výroby textilu je delší termín realizace a finanční náročnost pro menší objemy.V našem případě začínáme výrobu od 100–300ks na produkt, ale lze se individuálně domluvit, 

JAK TO FUNGUJE

Vše začínám emailem na [email protected], kde nám popíšete každý produkt, který by měl být vytvořen. Nejčastěji vyrábíme mikiny, trička, ponožky, kulichy, ale dokážeme skoro vše. Dále je dobré pro lepší představu a rychlejší výrobu mít nákresy nebo foto podobného produktu, ke kterému je potřeba vždy napsat podrobnější informace, jako je například potisk, výšivka, vlastní štítek, etiketa nebo další komponenty co produkt bude obsahovat.

 Podle těchto in­formací Vám zašleme přibližnou cenu celé zakázky a následně po souhlasu se vrhneme na výrobu vzorku, který se platí předem. Po dokončení vzorku se sejdeme a vše znova probereme a zjistíme, jestli jsou potřeba další úpravy nebo je produkt finální.

Pokud je vše v pořádku, začíná výroba celé zakázky a následné dodání na předem uvedenou adresu.

JAK TO DLOUHO TRVÁ

Zakázky standardně děláme během několika měsíců, většinou to bývá 2 měsíce. Minimálně dvakrát se během té doby potkáme a projdeme si vzorky a všechny potřebné věci jako výběr látek, střihů a doplňkové věci.

Galerie