ZAKÁZKOVÁ VÝROBA OBLEČENÍ

Zakázková výroba textilu Vám umožní libovolné provedení textílií. Získáte originální produkt, který je vyroben přímo na míru Vašim požadavkům.

Výhodou zakázkové výroby jsou originální a jedinečné střihy, vlastní výběr materiálů a proto má u nás zákazník možnost vyrobit takřka vše a to jen díky optimalizované zah­raniční a tuzemské výrobě (Turecko, Portugalsko, I­tálie, Slovensko a ČR). Omezením u zakázkové výroby textilu je delší termín realizace a finanční náročnost pro menší objemy.V našem případě začínáme výrobu od 100–300ks na produkt, ale lze se individuálně domluvit, 

JAK TO FUNGUJE

Vše začínám emailem na [email protected], kde nám popíšete každý produkt, který by měl být vytvořen. Dále je dobré pro lepší představu a rychlejší výrobu mít nákresy nebo foto podobného produktu, ke kterému je potřeba vždy napsat podrobnější informace.

 Podle těchto in­formací Vám zašleme přibližnou cenu celé zakázky a následně po souhlasu se vrhneme na výrobu vzorku, který se platí předem. Po dokončení vzorku se sejdeme a vše znova probereme a zjistíme, jestli jsou potřeba další úpravy nebo je produkt finální.

Pokud je vše v pořádku, začíná výroba celé zakázky a následné dodání na předem uvedenou adresu.

JAK TO DLOUHO TRVÁ

Zakázky standardně děláme během několika měsíců, většinou to bývá 2 měsíce. Minimálně dvakrát se během té doby potkáme a projdeme si vzorky a všechny potřebné věci jako výběr látek, střihů a doplňkové věci.

Galerie