Pro Streamery

Kompletní servis

Celý proces děláme za Vás a snažíme se minimalizovat starosti, které obnáší eshop a prodej merche. Počínaje vytvořením profilu na eshopu, přes technickou správu, balení, komunikace se zákazníkem, až po výrobu a expedici zásilek k Vašim fanouškům.

Produkty

Nabízíme Vám široký sortiment více než 3 000 kvalitních ka­talogových produktů a dokážeme se věnovat i Vašim speciálním požadavkům a to díky zakázkové výrobě, na kterou se specializujeme.

Žádný risk

Všechny služby a funkce jsou bezplatné a nezávazné, takže není potřeba vkládat žádné finance z Vaší strany nebo podepisovat smlouvy na dobu určitou.

Nejvyšší možná provize na CZ a SK scéně

Onyxx.cz je eshop s prvky fundraisingu, kdy jako jediný na trhu dáváme streamerům 90% provize ze zisku z prodeje jejich merche a to s podmínkou minimálně 10% na charitu z naší strany. Výše zisku je již zcela na Vás a to nastavením prodejních cen produktů.

Statistika

Je velmi důležité mít přehled a proto nabízíme podrobné statistiky o prodejích, údaje o tržbách a provizích.

Realizace Vašich nápadů

Eshop vznikl především pro streamery a proto posloucháme každý Váš požadavek a námět na vylepšení eshopu nebo přidání nové funkce.

Podpora streamera

Snažíme se podpořit každého našeho streamera a proto vyjednáváme nové partnery a spolupráce na lepší ceny nebo slevy na určité produkty jako Streamdeck od Elgato,Xzone a dal­ší.
Také tvoříme komunitní hry a turnaje mezi streamery a snažíme se více propojit komunity a diváky.