Výroba oblečení - Když dva dělají totéž, není to totéž.

Dnes se dozvíte, proč přicházíme a co chceme změnit.

Zobrazit více

Když dva dělají totéž, není to totéž.


Rádi bychom Vám ukázali a vysvětlili jak to celé funguje, kolem výroby oblečení a že není každá „výroba“ stejná.


Proč jsme vůbec tady a kdo jsme? Náš vznik se datuje na rok 2013 a začalo to vše jako značka oblečení Onyxx Limitation, po nějaké době jsme viděli, že plno lidí začíná tvořit vlastní značky a proto bylo na čase změnit pole působnosti a začít pro tyto značky vyrábět oblečení na zakázku. Možná si někdo pomyslí, že v ČR je hodně firem co vyrábí merch a taky mají pravdu, ale naše výroba je zaměřena na výrobu oblečení od základu s vlastním střihem a výběrem látek a takových firem již v ČR moc není.

Jako novinkou pro rok 2016 se zahájila spolupráce s youtubery a to z jediného důvodu, nebavilo nás sledovat jak se tu pořád dokola dělá to stejné a to nákup hotového trika a potisk. Proto naše zahajovací youtube kolekce byla úplně první v ČR, která byla tvořená od základu s vlastním střihem a výběrem látek. Vše to začalo menší ukázkou ponožek a to byla opět novinka na youtube scéně.

Doufáme, že lidé pochopí a zjistí, že je lepší podpořit něco nad čím člověk pracuje a tráví hodně času, kde je potřeba vybrat ideální látku a vymyslet vlastní střih tak, aby vše sedělo. Není to otázka chvilky a na většinu produktů vzniklo několik vzorků, které se musely upravovat, než vznikl finální produkt a proto snad poznáte ten rozdíl oproti tričkám s potiskem, kde výrobce má minimální práci.

Proto podpoř ty, co se snaží pro své fanoušky dělat něco navíc.

Galerie